Výsledky - tabulka a výsledky utkání ve skupinách
# Název družstva Z V VP R PP P Skore Body
1 VŠE (M) 4 4 0 0 0 0 38 : 18 12
2 UJEP (M) 4 3 0 0 0 1 42 : 25 9
3 UK (M) 4 3 0 0 0 1 31 : 18 9
4 ZČU (M) 4 0 2 0 0 2 24 : 28 4
5 UPCE (M) 4 1 0 0 1 2 29 : 36 4
6 JU (M) 4 1 0 0 1 2 15 : 32 4
7 ČVUT (M) 4 0 0 0 0 4 13 : 35 0
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
20.10.
10:00
20.10. 10:00
SH Jižní Město
M A M
A
VŠE (M) JU (M) 14 : 4 VŠE (M)
SH Jižní Město
VŠE (M)
20.10. 10:00
SH Jižní Město
M
A
VŠE (M)
VŠE (M) 14
JU (M) 4
20.10.
11:15
20.10. 11:15
SH Jižní Město
M A M
A
ČVUT (M) UK (M) 3 : 10 VŠE (M)
SH Jižní Město
VŠE (M)
20.10. 11:15
SH Jižní Město
M
A
VŠE (M)
ČVUT (M) 3
UK (M) 10
20.10.
13:00
20.10. 13:00
SH Jižní Město
M A M
A
UK (M) VŠE (M) 3 : 7 VŠE (M)
SH Jižní Město
VŠE (M)
20.10. 13:00
SH Jižní Město
M
A
VŠE (M)
UK (M) 3
VŠE (M) 7
20.10.
14:15
20.10. 14:15
SH Jižní Město
M A M
A
JU (M) ČVUT (M) 5 : 4 VŠE (M)
SH Jižní Město
VŠE (M)
20.10. 14:15
SH Jižní Město
M
A
VŠE (M)
JU (M) 5
ČVUT (M) 4
04.11.
09:45
04.11. 09:45
SH Jedenáctka
M A M
A
UJEP (M) ČVUT (M) 12 : 1 ČVUT (M)
SH Jedenáctka
ČVUT (M)
04.11. 09:45
SH Jedenáctka
M
A
ČVUT (M)
UJEP (M) 12
ČVUT (M) 1
04.11.
11:00
04.11. 11:00
SH Jedenáctka
M A M
A
UPCE (M) ZČU (M) 7 : 8 sn ČVUT (M)
SH Jedenáctka
ČVUT (M)
04.11. 11:00
SH Jedenáctka
M
A
ČVUT (M)
UPCE (M) 7
ZČU (M) 8
04.11.
12:45
04.11. 12:45
SH Jedenáctka
M A M
A
ZČU (M) UJEP (M) 7 : 10 ČVUT (M)
SH Jedenáctka
ČVUT (M)
04.11. 12:45
SH Jedenáctka
M
A
ČVUT (M)
ZČU (M) 7
UJEP (M) 10
04.11.
14:00
04.11. 14:00
SH Jedenáctka
M A M
A
ČVUT (M) UPCE (M) 5 : 8 ČVUT (M)
SH Jedenáctka
ČVUT (M)
04.11. 14:00
SH Jedenáctka
M
A
ČVUT (M)
ČVUT (M) 5
UPCE (M) 8
16.11.
11:00
16.11. 11:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M A M
A
JU (M) ZČU (M) 3 : 4 sn JU (M)
Lokomotiva Suché Vrbné
JU (M)
16.11. 11:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M
A
JU (M)
JU (M) 3
ZČU (M) 4
16.11.
12:30
16.11. 12:30
Lokomotiva Suché Vrbné
M A M
A
UK (M) JU (M) 10 : 3 JU (M)
Lokomotiva Suché Vrbné
JU (M)
16.11. 12:30
Lokomotiva Suché Vrbné
M
A
JU (M)
UK (M) 10
JU (M) 3
16.11.
14:00
16.11. 14:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M A M
A
ZČU (M) UK (M) 5 : 8 JU (M)
Lokomotiva Suché Vrbné
JU (M)
16.11. 14:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M
A
JU (M)
ZČU (M) 5
UK (M) 8
24.11.
10:30
24.11. 10:30
SH Jedenáctka
M A M
A
UPCE (M) VŠE (M) 6 : 8 VŠE (M)
SH Jedenáctka
VŠE (M)
24.11. 10:30
SH Jedenáctka
M
A
VŠE (M)
UPCE (M) 6
VŠE (M) 8
24.11.
12:15
24.11. 12:15
SH Jedenáctka
M A M
A
UJEP (M) UPCE (M) 15 : 8 VŠE (M)
SH Jedenáctka
VŠE (M)
24.11. 12:15
SH Jedenáctka
M
A
VŠE (M)
UJEP (M) 15
UPCE (M) 8
24.11.
14:00
24.11. 14:00
SH Jedenáctka
M A M
A
VŠE (M) UJEP (M) 9 : 5 VŠE (M)
SH Jedenáctka
VŠE (M)
24.11. 14:00
SH Jedenáctka
M
A
VŠE (M)
VŠE (M) 9
UJEP (M) 5
01.12.
10:00
01.12. 10:00
SH Jedenáctka
M A M
A
UK (M) UJEP (M) - : - UK (M)
SH Jedenáctka
UK (M)
01.12. 10:00
SH Jedenáctka
M
A
UK (M)
UK (M) -
UJEP (M) -
01.12.
11:15
01.12. 11:15
SH Jedenáctka
M A M
A
JU (M) UPCE (M) - : - UK (M)
SH Jedenáctka
UK (M)
01.12. 11:15
SH Jedenáctka
M
A
UK (M)
JU (M) -
UPCE (M) -
01.12.
13:00
01.12. 13:00
SH Jedenáctka
M A M
A
UJEP (M) JU (M) - : - UK (M)
SH Jedenáctka
UK (M)
01.12. 13:00
SH Jedenáctka
M
A
UK (M)
UJEP (M) -
JU (M) -
01.12.
14:15
01.12. 14:15
SH Jedenáctka
M A M
A
UPCE (M) UK (M) - : - UK (M)
SH Jedenáctka
UK (M)
01.12. 14:15
SH Jedenáctka
M
A
UK (M)
UPCE (M) -
UK (M) -
07.12.
11:00
07.12. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
M A M
A
ZČU (M) ČVUT (M) - : - ZČU (M)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (M)
07.12. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
M
A
ZČU (M)
ZČU (M) -
ČVUT (M) -
07.12.
12:30
07.12. 12:30
Slavia VŠ Plzeň
M A M
A
ČVUT (M) VŠE (M) - : - ZČU (M)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (M)
07.12. 12:30
Slavia VŠ Plzeň
M
A
ZČU (M)
ČVUT (M) -
VŠE (M) -
07.12.
14:00
07.12. 14:00
Slavia VŠ Plzeň
M A M
A
VŠE (M) ZČU (M) - : - ZČU (M)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (M)
07.12. 14:00
Slavia VŠ Plzeň
M
A
ZČU (M)
VŠE (M) -
ZČU (M) -
# Název družstva Z V VP R PP P Skore Body
1 UK (W) 8 6 0 0 0 2 67 : 15 18
2 ZČU (W) 8 5 0 0 0 3 36 : 37 15
3 ČZU (W) 10 4 1 0 0 5 50 : 58 14
4 UJEP (W) 7 4 0 0 0 3 42 : 26 12
5 ČVUT (W) 8 3 1 0 1 3 31 : 25 12
6 TUL (W) 7 1 0 0 2 4 20 : 47 5
7 VŠCHT (W) 8 0 2 0 1 5 24 : 62 5
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
17.03.
11:15
17.03. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) ČVUT (W) 2 : 5
SH Jedenáctka

17.03. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
TUL (W) 2
ČVUT (W) 5
17.03.
13:00
17.03. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) ČZU (W) 9 : 4
SH Jedenáctka

17.03. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W) 9
ČZU (W) 4
05.04.
10:00
05.04. 10:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) TUL (W) 3 : 6
SH Jedenáctka

05.04. 10:00
SH Jedenáctka
W
CE
ZČU (W) 3
TUL (W) 6
05.04.
11:15
05.04. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) UK (W) 1 : 12
SH Jedenáctka

05.04. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W) 1
UK (W) 12
05.04.
13:00
05.04. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) ZČU (W) 11 : 0
SH Jedenáctka

05.04. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W) 11
ZČU (W) 0
05.04.
14:15
05.04. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) VŠCHT (W) 4 : 5 sn
SH Jedenáctka

05.04. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
TUL (W) 4
VŠCHT (W) 5
21.04.
10:00
21.04. 10:00
KTS ZČU Plzeň
W CE W
CE
ČZU (W) ZČU (W) 3 : 6
KTS ZČU Plzeň

21.04. 10:00
KTS ZČU Plzeň
W
CE
ČZU (W) 3
ZČU (W) 6
21.04.
11:30
21.04. 11:30
KTS ZČU Plzeň
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČZU (W) 6 : 7 sn
KTS ZČU Plzeň

21.04. 11:30
KTS ZČU Plzeň
W
CE
VŠCHT (W) 6
ČZU (W) 7
21.04.
13:00
21.04. 13:00
KTS ZČU Plzeň
W CE W
CE
ZČU (W) VŠCHT (W) 7 : 3
KTS ZČU Plzeň

21.04. 13:00
KTS ZČU Plzeň
W
CE
ZČU (W) 7
VŠCHT (W) 3
26.04.
09:45
26.04. 09:45
Ústí nad Labem
W CE W
CE
UJEP (W) UK (W) 5 : 0 k -----
Ústí nad Labem
-----
26.04. 09:45
Ústí nad Labem
W
CE
-----
UJEP (W) 5
UK (W) 0
26.04.
12:15
26.04. 12:15
Ústí nad Labem
W CE W
CE
ČVUT (W) UJEP (W) 0 : 5 k -----
Ústí nad Labem
-----
26.04. 12:15
Ústí nad Labem
W
CE
-----
ČVUT (W) 0
UJEP (W) 5
26.04.
14:45
26.04. 14:45
Ústí nad Labem
W CE W
CE
UK (W) ČVUT (W) 0 : 0 k -----
Ústí nad Labem
-----
26.04. 14:45
Ústí nad Labem
W
CE
-----
UK (W) 0
ČVUT (W) 0
03.05.
10:00
03.05. 10:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) ZČU (W) 2 : 4
SH Jedenáctka

03.05. 10:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W) 2
ZČU (W) 4
03.05.
11:15
03.05. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) VŠCHT (W) 9 : 1
SH Jedenáctka

03.05. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
UJEP (W) 9
VŠCHT (W) 1
03.05.
13:00
03.05. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) UJEP (W) 9 : 5
SH Jedenáctka

03.05. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
ZČU (W) 9
UJEP (W) 5
03.05.
14:15
03.05. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČVUT (W) 4 : 3 sn
SH Jedenáctka

03.05. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W) 4
ČVUT (W) 3
04.05.
11:00
04.05. 11:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) TUL (W) 12 : 2
SH Jedenáctka

04.05. 11:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W) 12
TUL (W) 2
04.05.
12:35
04.05. 12:35
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) ČZU (W) 1 : 13
SH Jedenáctka

04.05. 12:35
SH Jedenáctka
W
CE
TUL (W) 1
ČZU (W) 13
04.05.
14:15
04.05. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) UK (W) 4 : 9
SH Jedenáctka

04.05. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W) 4
UK (W) 9
21.10.
09:45
21.10. 09:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) ČVUT (W) 3 : 4 sn ČVUT (W)
SH Jedenáctka
ČVUT (W)
21.10. 09:45
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W)
TUL (W) 3
ČVUT (W) 4
21.10.
11:00
21.10. 11:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) ČZU (W) 6 : 7 ČVUT (W)
SH Jedenáctka
ČVUT (W)
21.10. 11:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W)
UJEP (W) 6
ČZU (W) 7
21.10.
12:45
21.10. 12:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) UJEP (W) 8 : 3 ČVUT (W)
SH Jedenáctka
ČVUT (W)
21.10. 12:45
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W)
ČVUT (W) 8
UJEP (W) 3
21.10.
14:00
21.10. 14:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) TUL (W) 5 : 2 ČVUT (W)
SH Jedenáctka
ČVUT (W)
21.10. 14:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W)
ČZU (W) 5
TUL (W) 2
03.11.
10:00
03.11. 10:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) ČZU (W) 0 : 4 ČZU (W)
SH Jedenáctka
ČZU (W)
03.11. 10:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W)
ZČU (W) 0
ČZU (W) 4
03.11.
11:15
03.11. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) VŠCHT (W) 13 : 1 ČZU (W)
SH Jedenáctka
ČZU (W)
03.11. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W)
UK (W) 13
VŠCHT (W) 1
03.11.
13:00
03.11. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) ZČU (W) 3 : 7 ČZU (W)
SH Jedenáctka
ČZU (W)
03.11. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W)
VŠCHT (W) 3
ZČU (W) 7
03.11.
14:15
03.11. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) UK (W) 2 : 10 ČZU (W)
SH Jedenáctka
ČZU (W)
03.11. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W)
ČZU (W) 2
UK (W) 10
09.11.
11:00
09.11. 11:00
SH Sluneta, Ústí n.L.
W CE W
CE
ČZU (W) UJEP (W) 1 : 9 UJEP (W)
SH Sluneta, Ústí n.L.
UJEP (W)
09.11. 11:00
SH Sluneta, Ústí n.L.
W
CE
UJEP (W)
ČZU (W) 1
UJEP (W) 9
28.11.
09:30
28.11. 09:30
Slavia VŠ Plzeň
W CE W
CE
ZČU (W) UK (W) - : - ZČU (W)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (W)
28.11. 09:30
Slavia VŠ Plzeň
W
CE
ZČU (W)
ZČU (W) -
UK (W) -
28.11.
11:00
28.11. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
W CE W
CE
ČVUT (W) ZČU (W) - : - ZČU (W)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (W)
28.11. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
W
CE
ZČU (W)
ČVUT (W) -
ZČU (W) -
28.11.
12:30
28.11. 12:30
Slavia VŠ Plzeň
W CE W
CE
UK (W) ČVUT (W) - : - ZČU (W)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (W)
28.11. 12:30
Slavia VŠ Plzeň
W
CE
ZČU (W)
UK (W) -
ČVUT (W) -
02.12.
09:30
02.12. 09:30
Sportpark Liberec
W CE W
CE
UJEP (W) VŠCHT (W) - : - TUL (W)
Sportpark Liberec
TUL (W)
02.12. 09:30
Sportpark Liberec
W
CE
TUL (W)
UJEP (W) -
VŠCHT (W) -
02.12.
11:15
02.12. 11:15
Sportpark Liberec
W CE W
CE
TUL (W) UJEP (W) - : - TUL (W)
Sportpark Liberec
TUL (W)
02.12. 11:15
Sportpark Liberec
W
CE
TUL (W)
TUL (W) -
UJEP (W) -
02.12.
12:45
02.12. 12:45
Sportpark Liberec
W CE W
CE
VŠCHT (W) TUL (W) - : - TUL (W)
Sportpark Liberec
TUL (W)
02.12. 12:45
Sportpark Liberec
W
CE
TUL (W)
VŠCHT (W) -
TUL (W) -
06.12.
09:00
06.12. 09:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČZU (W) - : - VŠCHT (W)
SH Jedenáctka
VŠCHT (W)
06.12. 09:00
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W)
VŠCHT (W) -
ČZU (W) -
06.12.
10:45
06.12. 10:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) ČVUT (W) - : - VŠCHT (W)
SH Jedenáctka
VŠCHT (W)
06.12. 10:45
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W)
ČZU (W) -
ČVUT (W) -
06.12.
12:30
06.12. 12:30
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) VŠCHT (W) - : - VŠCHT (W)
SH Jedenáctka
VŠCHT (W)
06.12. 12:30
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W)
ČVUT (W) -
VŠCHT (W) -
13.12.
08:30
13.12. 08:30
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) TUL (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 08:30
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
UJEP (W) -
TUL (W) -
13.12.
10:05
13.12. 10:05
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) ZČU (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 10:05
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
TUL (W) -
ZČU (W) -
13.12.
11:20
13.12. 11:20
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) UK (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 11:20
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
UJEP (W) -
UK (W) -
13.12.
13:00
13.12. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) UJEP (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
ZČU (W) -
UJEP (W) -
13.12.
14:15
13.12. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) TUL (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
UK (W) -
TUL (W) -
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM A ZÚČASTNĚNÝM UNIVERZITÁM

O Univerzitní florbalové lize

Celoroční Univerzitní florbalová liga se stává základním článkem univerzitního florbalu. Startují v ní reprezentační družstva složená ze studentů celých univerzit. Jedná se o celoroční soutěž! Finálového turnaje celorepublikové Univerzitní florbalové ligy se zúčastní nejlepší týmy z každého regionu (Čechy, Morava) v kategorii Muži i v kategorii Ženy.

Důležité odkazy