Rozpis utkání - muži
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
28.11.
09:00
28.11. 09:00
SPŠ Zlín
M M M
M
VŠB TUO (M) UTB (M) - : - UTB (M)
SPŠ Zlín
UTB (M)
28.11. 09:00
SPŠ Zlín
M
M
UTB (M)
VŠB TUO (M) -
UTB (M) -
28.11.
10:15
28.11. 10:15
SPŠ Zlín
M M M
M
MUNI (M) OSU (M) - : - UTB (M)
SPŠ Zlín
UTB (M)
28.11. 10:15
SPŠ Zlín
M
M
UTB (M)
MUNI (M) -
OSU (M) -
28.11.
11:30
28.11. 11:30
SPŠ Zlín
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) - : - UTB (M)
SPŠ Zlín
UTB (M)
28.11. 11:30
SPŠ Zlín
M
M
UTB (M)
OSU (M) -
VŠB TUO (M) -
28.11.
12:45
28.11. 12:45
SPŠ Zlín
M M M
M
UTB (M) MUNI (M) - : - UTB (M)
SPŠ Zlín
UTB (M)
28.11. 12:45
SPŠ Zlín
M
M
UTB (M)
UTB (M) -
MUNI (M) -
30.11.
11:00
30.11. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
M B M
B
UK LFP (M) VŠTE (M) - : - UK LFP (M)
Slavia VŠ Plzeň
UK LFP (M)
30.11. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
M
B
UK LFP (M)
UK LFP (M) -
VŠTE (M) -
30.11.
12:45
30.11. 12:45
Slavia VŠ Plzeň
M B M
B
VŠCHT (M) UK LFP (M) - : - UK LFP (M)
Slavia VŠ Plzeň
UK LFP (M)
30.11. 12:45
Slavia VŠ Plzeň
M
B
UK LFP (M)
VŠCHT (M) -
UK LFP (M) -
30.11.
14:30
30.11. 14:30
Slavia VŠ Plzeň
M B M
B
VŠTE (M) VŠCHT (M) - : - UK LFP (M)
Slavia VŠ Plzeň
UK LFP (M)
30.11. 14:30
Slavia VŠ Plzeň
M
B
UK LFP (M)
VŠTE (M) -
VŠCHT (M) -
01.12.
10:00
01.12. 10:00
SH Jedenáctka
M A M
A
UK (M) UJEP (M) - : - UK (M)
SH Jedenáctka
UK (M)
01.12. 10:00
SH Jedenáctka
M
A
UK (M)
UK (M) -
UJEP (M) -
01.12.
11:15
01.12. 11:15
SH Jedenáctka
M A M
A
JU (M) UPCE (M) - : - UK (M)
SH Jedenáctka
UK (M)
01.12. 11:15
SH Jedenáctka
M
A
UK (M)
JU (M) -
UPCE (M) -
01.12.
13:00
01.12. 13:00
SH Jedenáctka
M A M
A
UJEP (M) JU (M) - : - UK (M)
SH Jedenáctka
UK (M)
01.12. 13:00
SH Jedenáctka
M
A
UK (M)
UJEP (M) -
JU (M) -
01.12.
14:15
01.12. 14:15
SH Jedenáctka
M A M
A
UPCE (M) UK (M) - : - UK (M)
SH Jedenáctka
UK (M)
01.12. 14:15
SH Jedenáctka
M
A
UK (M)
UPCE (M) -
UK (M) -
05.12.
10:00
05.12. 10:00
SH Jedenáctka
M B M
B
VŠCHT (M) UHK (M) - : - UHK (M)
SH Jedenáctka
UHK (M)
05.12. 10:00
SH Jedenáctka
M
B
UHK (M)
VŠCHT (M) -
UHK (M) -
05.12.
11:15
05.12. 11:15
SH Jedenáctka
M B M
B
UK LFP (M) UK HK (M) - : - UHK (M)
SH Jedenáctka
UHK (M)
05.12. 11:15
SH Jedenáctka
M
B
UHK (M)
UK LFP (M) -
UK HK (M) -
05.12.
13:00
05.12. 13:00
SH Jedenáctka
M B M
B
UHK (M) UK LFP (M) - : - UHK (M)
SH Jedenáctka
UHK (M)
05.12. 13:00
SH Jedenáctka
M
B
UHK (M)
UHK (M) -
UK LFP (M) -
05.12.
14:15
05.12. 14:15
SH Jedenáctka
M B M
B
UK HK (M) VŠCHT (M) - : - UHK (M)
SH Jedenáctka
UHK (M)
05.12. 14:15
SH Jedenáctka
M
B
UHK (M)
UK HK (M) -
VŠCHT (M) -
07.12.
11:00
07.12. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
M A M
A
ZČU (M) ČVUT (M) - : - ZČU (M)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (M)
07.12. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
M
A
ZČU (M)
ZČU (M) -
ČVUT (M) -
07.12.
12:30
07.12. 12:30
Slavia VŠ Plzeň
M A M
A
ČVUT (M) VŠE (M) - : - ZČU (M)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (M)
07.12. 12:30
Slavia VŠ Plzeň
M
A
ZČU (M)
ČVUT (M) -
VŠE (M) -
07.12.
14:00
07.12. 14:00
Slavia VŠ Plzeň
M A M
A
VŠE (M) ZČU (M) - : - ZČU (M)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (M)
07.12. 14:00
Slavia VŠ Plzeň
M
A
ZČU (M)
VŠE (M) -
ZČU (M) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
M M M
M
MUNI (M) UTB (M) - : - MUNI (M)
Bude upřesněno
MUNI (M)
31.12. 00:00

M
M
MUNI (M)
MUNI (M) -
UTB (M) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) - : - MUNI (M)
Bude upřesněno
MUNI (M)
31.12. 00:00

M
M
MUNI (M)
OSU (M) -
VŠB TUO (M) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
M M M
M
UTB (M) OSU (M) - : - MUNI (M)
Bude upřesněno
MUNI (M)
31.12. 00:00

M
M
MUNI (M)
UTB (M) -
OSU (M) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
M M M
M
VŠB TUO (M) MUNI (M) - : - MUNI (M)
Bude upřesněno
MUNI (M)
31.12. 00:00

M
M
MUNI (M)
VŠB TUO (M) -
MUNI (M) -
Rozpis utkání - ženy
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
28.11.
09:30
28.11. 09:30
Slavia VŠ Plzeň
W CE W
CE
ZČU (W) UK (W) - : - ZČU (W)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (W)
28.11. 09:30
Slavia VŠ Plzeň
W
CE
ZČU (W)
ZČU (W) -
UK (W) -
28.11.
11:00
28.11. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
W CE W
CE
ČVUT (W) ZČU (W) - : - ZČU (W)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (W)
28.11. 11:00
Slavia VŠ Plzeň
W
CE
ZČU (W)
ČVUT (W) -
ZČU (W) -
28.11.
12:30
28.11. 12:30
Slavia VŠ Plzeň
W CE W
CE
UK (W) ČVUT (W) - : - ZČU (W)
Slavia VŠ Plzeň
ZČU (W)
28.11. 12:30
Slavia VŠ Plzeň
W
CE
ZČU (W)
UK (W) -
ČVUT (W) -
02.12.
09:30
02.12. 09:30
Sportpark Liberec
W CE W
CE
UJEP (W) VŠCHT (W) - : - TUL (W)
Sportpark Liberec
TUL (W)
02.12. 09:30
Sportpark Liberec
W
CE
TUL (W)
UJEP (W) -
VŠCHT (W) -
02.12.
11:15
02.12. 11:15
Sportpark Liberec
W CE W
CE
TUL (W) UJEP (W) - : - TUL (W)
Sportpark Liberec
TUL (W)
02.12. 11:15
Sportpark Liberec
W
CE
TUL (W)
TUL (W) -
UJEP (W) -
02.12.
12:45
02.12. 12:45
Sportpark Liberec
W CE W
CE
VŠCHT (W) TUL (W) - : - TUL (W)
Sportpark Liberec
TUL (W)
02.12. 12:45
Sportpark Liberec
W
CE
TUL (W)
VŠCHT (W) -
TUL (W) -
06.12.
09:00
06.12. 09:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČZU (W) - : - VŠCHT (W)
SH Jedenáctka
VŠCHT (W)
06.12. 09:00
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W)
VŠCHT (W) -
ČZU (W) -
06.12.
10:45
06.12. 10:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) ČVUT (W) - : - VŠCHT (W)
SH Jedenáctka
VŠCHT (W)
06.12. 10:45
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W)
ČZU (W) -
ČVUT (W) -
06.12.
12:30
06.12. 12:30
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) VŠCHT (W) - : - VŠCHT (W)
SH Jedenáctka
VŠCHT (W)
06.12. 12:30
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W)
ČVUT (W) -
VŠCHT (W) -
09.12.
09:00
09.12. 09:00
SH Sportpoint Brno
W M W
M
OSU (W) MUNI (W) - : - MUNI (W)
SH Sportpoint Brno
MUNI (W)
09.12. 09:00
SH Sportpoint Brno
W
M
MUNI (W)
OSU (W) -
MUNI (W) -
09.12.
10:15
09.12. 10:15
SH Sportpoint Brno
W M W
M
VŠB TUO (W) OSU (W) - : - MUNI (W)
SH Sportpoint Brno
MUNI (W)
09.12. 10:15
SH Sportpoint Brno
W
M
MUNI (W)
VŠB TUO (W) -
OSU (W) -
09.12.
11:30
09.12. 11:30
SH Sportpoint Brno
W M W
M
MUNI (W) VŠB TUO (W) - : - MUNI (W)
SH Sportpoint Brno
MUNI (W)
09.12. 11:30
SH Sportpoint Brno
W
M
MUNI (W)
MUNI (W) -
VŠB TUO (W) -
13.12.
08:30
13.12. 08:30
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) TUL (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 08:30
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
UJEP (W) -
TUL (W) -
13.12.
10:05
13.12. 10:05
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) ZČU (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 10:05
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
TUL (W) -
ZČU (W) -
13.12.
11:20
13.12. 11:20
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) UK (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 11:20
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
UJEP (W) -
UK (W) -
13.12.
13:00
13.12. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) UJEP (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
ZČU (W) -
UJEP (W) -
13.12.
14:15
13.12. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) TUL (W) - : - UK (W)
SH Jedenáctka
UK (W)
13.12. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W)
UK (W) -
TUL (W) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
OSU (W) VŠB TUO (W) - : - OSU (W)
SH Dubina, Ostrava
OSU (W)
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W
M
OSU (W)
OSU (W) -
VŠB TUO (W) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
VŠB TUO (W) MUNI (W) - : - OSU (W)
SH Dubina, Ostrava
OSU (W)
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W
M
OSU (W)
VŠB TUO (W) -
MUNI (W) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
MUNI (W) OSU (W) - : - OSU (W)
SH Dubina, Ostrava
OSU (W)
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W
M
OSU (W)
MUNI (W) -
OSU (W) -
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM A ZÚČASTNĚNÝM UNIVERZITÁM

O Univerzitní florbalové lize

Celoroční Univerzitní florbalová liga se stává základním článkem univerzitního florbalu. Startují v ní reprezentační družstva složená ze studentů celých univerzit. Jedná se o celoroční soutěž! Finálového turnaje celorepublikové Univerzitní florbalové ligy se zúčastní nejlepší týmy z každého regionu (Čechy, Morava) v kategorii Muži i v kategorii Ženy.

Důležité odkazy